Відкрити Закрити

Довірте пожежну безпеку професіоналам!

   

zamir-opory-izolacii

 

   До переліку сервісних послуг нашої компанії входить профілактичне електровимірювання. Воно проводиться з метою виявлення несправного або не відповідаючого нормам і правилам улаштування електроустановок, електрообладнання. Це потрібно для запобігання нещасних випадків, випадків загоряння електропроводки.

ТОВ "БРАМА-НТБ" надає повний комплекс послуг з вимірювання опору ізоляції:

  • Вимір опору розтікання (контур заземлення)
  • Вимір перехідного опору
  • Вимір опору ізоляції
  • Вимір повного опору петлі фаза-нуль

   Опір ізоляції є важливою характеристикою електрообладнання. Тому профлактичне вимірювання повинно регулярно виконуватися на всіх електричних лініях і мережах, тільки так можна заздалегідь виявити ступінь зношеності ізоляції та її ізолюючої якості.

   Від стану електроізоляції безпосередньо залежать втрати електричного струму, пов'язані з можливістю його витоку з електросистеми через ділянки з неякісною ізоляцією, її безпеку для людини і можливість тривалої безаварійної роботи. Для того щоб подібних проблем не виникало, необхідно точно дотримуватися правил проектування та експлуатації електромереж.

Як замовити вимірювання опору ізоляції:

   Наші фахівці готові виїхати до Вас для надання безкоштовної консультації або ж відповісти на всі запитання по телефону. 

Телефони для замовлення:

+38 067 912 32 56

+38 044 500 49 08

 

Измерение сопротивления изоляции является важным элементов в диагностике электрооборудования, электропроводки и кабеля. Сопротивление изоляции это отношение напряжения, приложенного к диэлектрику, к току утечки протекающему сквозь диэлектрик.

Нормативні документи

 

 

Вогнегасники купити | Пожежна шафа | Пожежні щити 

Нас знаходять за словами: вимірювання опору, вимірювання опору провідника за допомогою амперметра і вольтметра, вимірювання опору ізоляції, грозозахист, замір опору ізоляції, засоби захисту в електроустановках, измерение сопротивления изоляции, сопротивление изоляции, замер сопротивления изоляции, замеры сопротивления, замер изоляции, 

 

Безпека перш за все!

Безпека-перш за все!  Наше завдання зробити цей світ безпечнішим для Вас та Ваших оточуючих. Компанія ТОВ Брама НТБ виконає всі види протипожежних послуг будь-якого об’єму та рівня складності у найкоротший термін та за найнижчими цінами.  

Зателефонувати

normatyvni-dokymenty

Встановлення систем пожежної безпеки і відеонагляду ЗАМОВИТИ

Про компанію

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БРАМА НТБ» працює на ринку України з надання послуг з пожежної безпеки з 2012 року. За цей короткий термін Ми зарекомендували себе , як професіонали у даній сфері. Команда кваліфікованих та досвідчених спеціалістів блискавично нададуть консультацію, та вирішать питання любої складності по нашій специфіці роботи.

Ліцензії і дозволи

Наша Адреса

м. Київ

вул. Ольжича, 18/22

+38 044 500 49 08

+38 067 838 22 96

+38 050 192 10 23

+38 067 510 64 83

facebook

+38 067 798 55 28