Відкрити Закрити

Довірте пожежну безпеку професіоналам!

   Технічна діагностика та перезарядка порошкових та вуглекислотних вогнегасників


   Традиційно, вогнегасники вважають первинними засобами пожежогасіння, забуваючи про завершення терміну їх експлуатації. Для забезпечення надійності та працездатності вогнегасників ми технічно обслуговуємо їх у процесі експлуатації, щоб своєчасно виявити можливі несправності та усунути їх, визначивши причини.

   Технічне обслуговування вогнегасника — це комплекс заходів, спрямований на перевірку вогнегасника та забезпечення його працездатності в режимах очікування, застосування за призначенням, транспортування і зберігання, або на прийняття рішень щодо ремонту чи зняття його з експлуатації.

   Технічному обслуговуванню підлягають вогнегасники у разі виникнення пошкодження або відсутності маркування, пломби чи пристрою блокування на них, наявності механічних пошкоджень і слідів корозії, відсутності робочого тиску в корпусі, після завершення гарантійного терміну експлуатації або зберігання, після застосування за призначенням, а також із настанням терміну наступного технічного обслуговування.

 Технічна діагностика вогнегасника

   Стадія технічного обслуговування вогнегасника, мета якої - визначити технічний стан вогнегасника, знайти несправність і прийняти рішення стосовно його ремонту, технічного огляду, перезарядки або завершення його експлуатації.

   Перезарядка вогнегасника

Стадія технічного обслуговування вогнегасника, мета якої - замінити заряд вогнегасної речовини і (або) газ – витискувач в його корпусі.

   Технічне обслуговування вогнегасників – це комплекс заходів по забезпеченню його працездатності для успішного очікування і якісного використання для гасіння пожежі.

   Обслуговування вогнегасника проводиться один раз в році - на пункті технічного обслуговування вогнегасників (ПТОВ). ПТОВ - повинен мати ліцензію ГДПБ МНС України на даний вид робіт.

   Якими основними документами регламентується обслуговування вогнегасників?

ДСТУ 4297:2004 Пожежна техніка. Технічне обслуговування вогнегасників. Загальні технічні вимоги (далі - ДСТУ 4297:2004);
Технічними настановами заводів-виробників вогнегасників. 

   Щоб замовити перезарядку вогнегасників необхідно лишь зателефонувати за вказаними на сайті телефонами, або заповнити форму зворотнього зв'язку на сторінці контакти

 

Вогнегасники купити | Вогнезахисна обробка | Протипожежна сигналізація

Нас знаходять за словами: пожарная сигнализация, видеонаблюдение, система видеонаблюдения, обслуживание пожарной сигнализации, проектирование, утверждение проекта, огнезащитная обработка балок, огнезащитная обработка конструкций,

Встановлення систем пожежної безпеки і відеонагляду ЗАМОВИТИ

Про компанію

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БРАМА НТБ» працює на ринку України з надання послуг з пожежної безпеки з 2012 року. За цей короткий термін Ми зарекомендували себе , як професіонали у даній сфері. Команда кваліфікованих та досвідчених спеціалістів блискавично нададуть консультацію, та вирішать питання любої складності по нашій специфіці роботи.

Ліцензії і дозволи

Наша Адреса

м. Київ

вул. Ольжича, 18/22

+38 044 500 49 08

+38 067 838 22 96

+38 050 192 10 23

+38 067 510 64 83

facebook

+38 067 798 55 28