Відкрити Закрити

Довірте пожежну безпеку професіоналам!

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

shchity  Для чого призначений пожежний щит

   Для гасіння пожеж будь-якого рівня складності треба чітка робота пожежної команди. Однак вогнище спалаху може бути локалізованим ще до прибуття пожежників власними силами. Все, що потрібно, щоб це зробити - наявність в межах швидкої досяжності пожежного інвентарю.

   Розумно і правильно зберігати пожежний інвентар в одному місці, щоб можна було до нього швидко дістатися. Для цього є пожежний щит - невід'ємний елемент системи пожежної безпеки, що забезпечує зберігання інвентарю, необхідного для здійснення робіт з пожежогасіння в максимально доступному і зручному місці.

   Часто пожежний інвентар беруть для повсякденних потреб і забувають повернути на пожежний щит. Такого не можна допускатии, бо що у випадку пожежі необхідного інструменту не опиниться під рукою, а це може привести до катастрофічних наслідків. Крім того, ще треба уміти користуватися пожежним інвентарем - це допоможе ефективно застосовувати його під час пожежогасіння.

Як комплектується пожежний щит

   Звичайна комплектація пожежного щита включає такі інструменти: лом; сокира пожежний; багор; лопата штикова; лопата совкова; вогнегасник (може бути кілька різних типів); відро пожежне; ящик для піску.
У продаж щит пожежний надходить як з комплектацією, так і без неї. У випадку потреби клієнт може сам сформувати комплект для пожежного щита і купити потрібні інструменти.

Як застосовуються пожежні інструменти

   Пожежна сокира, габарити якої дозволяють тримати її за поясом, незамінна у разі необхідності забезпечення швидкого доступу до потрібного місця шляхом ліквідації дерев'яних стін або перекриттів або ж розтину покрівлі. Для цього ж можна використовувати пожежний лом. Багром зручно розтягувати палаючі матеріали і розчищати місце пожежі. Лопати необхідні для розчищення завалів і закидання палаючих ділянок піском. В конусоподібних пожежних відрах можна носити воду або пісок.

Типи пожежних щитів

   Пожежні щити виробляють двох типів - закриті та відкриті. Всі пожежні щити фарбують у червоний колір. Дуже важливо підтримувати всі інструменти, що розташовуються на пожежному щиті, в робочому стані і стежити за тим, щоб комплектація щита завжди була повною.

   Щоб купити пожежний щит, та інший пожежний інвентар, вам необхідно зателефонувати за вказаніми на сайті оба на сторінці контакти номерами. Ми надаемо всі необхідні консультації та запропонуємо вам найкращий варіант.

Прайс на пожежний івнентар та пожежне обладнання

 

Ящики для піску | Пожежні шафи | Вогнегасники купити

Нас знаходять за словами: дымоудаление,огнезащита дерева, огнезащита ткани, огнезащита декораций, огнезащитная обработка ткани, огнезащитная обработка дерева, огнезащитная обработка декораций,

Безпека перш за все!

Безпека-перш за все!  Наше завдання зробити цей світ безпечнішим для Вас та Ваших оточуючих. Компанія ТОВ Брама НТБ виконає всі види протипожежних послуг будь-якого об’єму та рівня складності у найкоротший термін та за найнижчими цінами.  

Зателефонувати

normatyvni-dokymenty

Встановлення систем пожежної безпеки і відеонагляду ЗАМОВИТИ

Про компанію

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БРАМА НТБ» працює на ринку України з надання послуг з пожежної безпеки з 2012 року. За цей короткий термін Ми зарекомендували себе , як професіонали у даній сфері. Команда кваліфікованих та досвідчених спеціалістів блискавично нададуть консультацію, та вирішать питання любої складності по нашій специфіці роботи.

Ліцензії і дозволи

Наша Адреса

м. Київ

вул. Ольжича, 18/22

+38 044 500 49 08

+38 067 838 22 96

+38 050 192 10 23

+38 067 510 64 83

facebook

+38 067 798 55 28