Відкрити Закрити

Довірте пожежну безпеку професіоналам!

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

   shkaf-shpk-315-nok

   Пожежна безпека - це досить складний комплекс заходів, інструментів, інвентарю та систем по запобіганню, виявленню, локалізації та ліквідації вогнища пожежі. Від правильної організації системи пожежної безпеки часто залежить не тільки збереження матеріальних цінностей, а й збереження людського життя. Важливо не лише проходження усіх процедур, а й дотримання усіх вимог до комплектації матеріальної бази системи пожежогасіння. Одним з обов'язкових елементів протипожежної системи вважаються пожежні шафи.

Види пожежних шаф

   Пожежна шафа - це елемент необхідного пожежного інвентарю, що служить для зберігання в ньому пожежних рукавів, та інших засобів призначених для гасіння пожежі. Пожежні шафи бувають:приставні, вбудовані та навісні.

Як облаштовують пожежні шафи

  Навісні шафи зазвичай підвішуються на стіни, тому можуть випускатися як із задньою стінкою, так і без неї. Вбудовані пожежні шафи монтуються в стінних нішах, а приставні також можуть розташовуватися в нішах, спираючись на підлогу.
   Пожежна шафа може мати відсік, який призначений для зберігання вогнегасників. Пожежний рукав всередині шафи розміщується в спеціально облаштованому кошику, або касеті, в якій він знаходиться у скатаному вигляді. Крім того, у шафах зазвичай є отвір, що служить для підключення пожежного крану.

Управління пожежогасінням

   Також у пожежній шафі можливе розміщення дистанційного керування пожежними насосами, що мають електричний привід засувками водопроводу на входах в будівлю, кнопок включення пожежних сповіщувачів та протидимового захисту. В цьому випадку пожежна шафа має бути такого розміру, при якому перераховане вище обладнання, не буде заважати швидкому розгортанню пожежного кран-комплекту уразі потреби.
   Щоб замовити пожежну шафу необхідного Вам виду, потрібно зателефонувати за будь-яким із вказаних на сайті номерів. Ми надамо Вам всі необхідні консультації і підберемо відповідне обладнання.

 

Прайс на пожежний інвентар на пожежне обладнання

 

Пожежні щити | Вогнегасники купити | Ящики для піску 

Нас знаходять за словами: дымоудаление,огнезащита дерева, огнезащита ткани, огнезащита декораций, огнезащитная обработка ткани, огнезащитная обработка дерева, огнезащитная обработка декораций,

Безпека перш за все!

Безпека-перш за все!  Наше завдання зробити цей світ безпечнішим для Вас та Ваших оточуючих. Компанія ТОВ Брама НТБ виконає всі види протипожежних послуг будь-якого об’єму та рівня складності у найкоротший термін та за найнижчими цінами.  

Зателефонувати

normatyvni-dokymenty

Встановлення систем пожежної безпеки і відеонагляду ЗАМОВИТИ

Про компанію

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БРАМА НТБ» працює на ринку України з надання послуг з пожежної безпеки з 2012 року. За цей короткий термін Ми зарекомендували себе , як професіонали у даній сфері. Команда кваліфікованих та досвідчених спеціалістів блискавично нададуть консультацію, та вирішать питання любої складності по нашій специфіці роботи.

Ліцензії і дозволи

Наша Адреса

м. Київ

вул. Ольжича, 18/22

+38 044 500 49 08

+38 067 838 22 96

+38 050 192 10 23

+38 067 510 64 83

facebook

+38 067 798 55 28