Відкрити Закрити

Довірте пожежну безпеку професіоналам!

   yashik dla peska

   Пожежна безпека це цілий комплекс заходів які дозволяють уникнути пошкодження або знищення матеріальних цінностей внаслідок виникнення пожежі. Всім відомо, що запобігти неприємностям легше, ніж ліквідовувати їх наслідки. Це повною мірою відноситься до організації заходів з пожежної безпеки - першочерговим завданням якої є зведення до мінімуму ймовірності виникнення горіння. Однак, якщо уникнути пожежі все ж не вдалося, першочерговим завданням є організація процедури пожежогасіння.

Застосування ящика для піску

   Ящик для піску являється як первинним засобом пожежогасіння, так і інструментом для попередження виникненню пожежі. Зазвичай, ящик для піску входить в інвентар, яким комплектується пожежний щит з пожежними ломом, багром, сокирою та іншими інструментами. Незважаючи на те, що інструменти ці дуже прості в застосуванні, вони є дієвими в боротьбі з невеликими загоряннями (піском можна закидати місце загоряння, поки полум'я не перекинулося на більш широкі площі або інші поверхні, перешкодивши таким чином поширенню пожежі), у той же час закидана піском пляма від розлитої легкозаймистої рідини може взагалі виключити можливість виникнення пожежі на об’єкті.

Вимоги до конструкції та розміщення

   Ящик для піску зазвичай виготовляється таким чином, щоб зберегти пісок від впливу атмосферних явищ (намокання), і монтується поблизу пожежного щита, що дозволяє, при необхідності, у найкоротший час та максимально зручно користуватися всіма елементами, якими комплектується щит.
Щоб замовити необхідний пожежний інвентар, Вам необхідно зателефонувати за вказаними на сайті номерами.

 

Прайс на пожежний інвентар та обладнання

Вогнегасники купити | Пожежна шафа | Пожежні щити 

Нас знаходять за словами: огнезащитная обработка, замер сопротивления изоляции, замер сопротивления изоляции, огнезащитная обработка киев, обработка металла киев, покраска металла киев, штукатурка огнезащитная киев, обработка дса 2 киев,

 

Безпека перш за все!

Безпека-перш за все!  Наше завдання зробити цей світ безпечнішим для Вас та Ваших оточуючих. Компанія ТОВ Брама НТБ виконає всі види протипожежних послуг будь-якого об’єму та рівня складності у найкоротший термін та за найнижчими цінами.  

Зателефонувати

normatyvni-dokymenty

Встановлення систем пожежної безпеки і відеонагляду ЗАМОВИТИ

Про компанію

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БРАМА НТБ» працює на ринку України з надання послуг з пожежної безпеки з 2012 року. За цей короткий термін Ми зарекомендували себе , як професіонали у даній сфері. Команда кваліфікованих та досвідчених спеціалістів блискавично нададуть консультацію, та вирішать питання любої складності по нашій специфіці роботи.

Ліцензії і дозволи

Наша Адреса

м. Київ

вул. Ольжича, 18/22

+38 044 500 49 08

+38 067 838 22 96

+38 050 192 10 23

+38 067 510 64 83

facebook

+38 067 798 55 28