Відкрити Закрити

Довірте пожежну безпеку професіоналам!

   З розвитком сучасних технологій в галузі будівельних технологій з'явилася необхідність у вогнезахисній обробці конструкцій і матеріалів різного типу і структури. Вогнезахисний матеріал являє собою особливу хімічну речовину, яка значно ускладнює виникнення та поширення вогню. Після вогнезахисної обробки, будь-які конструкції або матеріали практично повністю втрачають пожежонебезпечні властивості.
   Вогнезахисна обробка являє собою поверхневе або глибоке покриття конструкції вогнезахисним лаком, фарбою або спеціальною рідиною, більшість з яких, при пожежонебезпечній температурі навколишнього середовища, перетворюються в незгораєму та температуро-розсіюючу піну, яка не дозволяє вогню зруйнувати оброблену конструкцію і в той же час поширитися далі.

   Перелік послуг і робіт, які стосуються вогнезахисної обробки будівельних конструкцій і матеріалів:

• - Проектування вогнезахисту конструкцій;
• - Вогнезахисна обробка деревини (глибока, поверхнева) і тканини;
• - Вогнезахисна обробка кабельної продукції;
• - Захист вогнезахисними матеріалами металевих, залізобетонних та інших конструкцій;

 

Вогнезахисна обробка дерева

ognezashchitnaja-obrabotka

   Вогнезахист дерев'яних виробів та конструкцій досягається шляхом обробки їх спеціальними препаратами - антипіренами.
   Вогнезахист деревини здійснюється різними способами, найбільш ефективними з яких є обробка вогнезахисними покриттями, а також просочення спеціальними розчинами.
   Вогнезахисній обробці підлягають дерев'яні конструкції горищних приміщень (несучі крокви, мауерлат, покрівельні обрешітки), міжповерхові перекриття, дерев'яні підлогові покриття, дерев'яні сценічні комплекси а також будь-які інші конструкції, що потребують вогнестійкості, виконані з деревини.
   Найбільш ефективним вогнезахисним покриттям деревяних конструкцій є ДСА-2. Вогнезахист дерев'яних конструкцій ДСА-2 призначений для вогнебіозахисної обробки деревини, дерев'яних конструкцій, будинків, споруд, їх елементів і пиломатериалов. Забезпечує першу (найвищу) групу ефективності вогнезахисту за ГОСТ 16363-98. Відповідає вимогам ДБН-В.1.1-7-2002 "Пожежна безпека об'єктів будівництва"
   Вогнезахисні просочення ДСА-2 мають широку сферу застосування для об'єктів будівництва, машинобудування тощо. Суміш ДСА-2 призначена для обробки дерев'яних виробів і внутрішніх будівельних конструкцій з метою зниження їх горючості (займання) і надання їм антисептичних властивостей.

  Деревина, оброблена вогнезахисними просоченнями ДСА-2, класифікується за ГОСТ 30219-95 як важкогорюча, яка не здатна до самостійного горіння.

   Бактерицидна полімерна плівка, яка утворюється, захищає деревину від «висолювання» під час коливання вологості в навколишньому середовищі.

Вогнезахисна обробка металів

   ognezashcitna-obrabota-metala

Обробка вогнезахисними матеріалами та розчинами металевих конструкцій спрямована на підвищення їх межі вогнестійкості, а саме значно збільшує час їх деформації внаслідок термічної дії високої температури на дані конструкції. Так як метал є одним з основних матеріалів, який використовується при зведенні будівель, вогнезахисна обробка несучих металоконструкцій є одним з ключових вимог пожежної безпеки.
   Вогнезахист металевих конструкцій проводиться різними методами і механізмами. Основними способами проведення вогнезахисту є:

• - Фарбування металевих конструкцій фарбами і засобами, які на поверхні об’єкту вогнезахисту утворюють вогнезахисний покрив;
• - Оштукатурювання металевих конструкцій цементно-піщаними розчинами;
• - Оштукатурювання металевих конструкцій методами сухого або мокрого торкретування.

Вогнезахисна обробка тканин

  ognezashitna-obrabotka-tkani Тканина є одним з найбільш пожежонебезпечних матеріалів. Вироби з тканинних матеріалів, що знаходяться в зоні першочергового горіння найчастіше стають причиною швидкого розповсюдження вогню по всьому приміщенню. З метою підвищення рівня пожежної безпеки, в обов'язковому порядку слід проводити вогнезахисну обробку тканин (портьєри, меблева оббивна тканина, театральні завіси), що використовуються в місцях масового перебування людей, таких як дитячі навчальні заклади, культурні та освітні установи, транспорт далекого прямування, офіси, тощо. 
   Завдяки розвитку технологій, на сьогоднішній день розроблено ряд вогнестійких засобів, що дозволяють запобігти можливість займання легкозаймистих текстильних та килимових виробів.
   При роботі використовуються високоякісні антипірени. Вогнезахисні засоби для тканини є нетоксичними, екологічно чистими, нешкідливими для людського організму речовинами. Нанесення антипіренів на оброблювану поверхню проводиться методом розпилення.
   Після вогнезахисної обробки тканини або килимові покриття зовні не змінюються і не видають сторонніх запахів. Візуально відрізнити оброблений матеріал від необробленого неможливо. Процес вогнезахисної обробки тканин не займає багато часу, а обробка обшивки меблів не вимагає їх демонтажу.

 

 

   Щоб замовити послуги вогнезахисної обробки дерев'яних конструкцій, металлу, тканин, необхідно зателефонувати за вказаними на сайті номерами, або на сторінці контакти

  Прайс на пожежне обладнання та пожежний інвентар

Огнезащитная обработка – это метод нанесения на любые поверхности специального состава, замедляющего распространения огня.  

 Нормативні документи

 

Про затвердження Правил з вогнезахисту

Регламент робіт с вогнезахисту

 

Системи димовидалення | Блискавкозахист | Пожежна сигналізація

Нас знаходять за словами: вогнезахисна обробка, огнезащитная обработка, огнезащита, огнезащитная обработка конструкций, огнезащита дерева, огнезащитная обработка помещений, вогнезахисна обробка дерева, вогнезахисна обробка металів, вогнезахисна обробка тканин, вогнезахисна обробка комунікацій, огнезащитная обработка дерева, огнезащитная обработка ткани, огнезащитная обработка металла, 

 

Безпека перш за все!

Безпека-перш за все!  Наше завдання зробити цей світ безпечнішим для Вас та Ваших оточуючих. Компанія ТОВ Брама НТБ виконає всі види протипожежних послуг будь-якого об’єму та рівня складності у найкоротший термін та за найнижчими цінами.  

Зателефонувати

normatyvni-dokymenty

Встановлення систем пожежної безпеки і відеонагляду ЗАМОВИТИ

Про компанію

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БРАМА НТБ» працює на ринку України з надання послуг з пожежної безпеки з 2012 року. За цей короткий термін Ми зарекомендували себе , як професіонали у даній сфері. Команда кваліфікованих та досвідчених спеціалістів блискавично нададуть консультацію, та вирішать питання любої складності по нашій специфіці роботи.

Ліцензії і дозволи

Наша Адреса

м. Київ

вул. Ольжича, 18/22

+38 044 500 49 08

+38 067 838 22 96

+38 050 192 10 23

+38 067 510 64 83

facebook

+38 067 798 55 28