Відкрити Закрити

Довірте пожежну безпеку професіоналам!

  systemy-videonabludenia Системи відеоспостереження (CCTV) міцно увійшли в наше життя і грають важливу роль в різних бізнес-процесах. Їх функція не обмежується системами безпеки, хоча, мабуть, це їх основна сфера застосування. 

   Але, говорячи про відеоспостереження, не можна не згадати про такі областях використання, як моніторинг стану хворих або дітей в дитячому садку; спостереження за рослинами і тваринами, яке здійснюється в наукових цілях; управління технологічними процесами на виробництві, в енергетиці, хімічній промисловості і т.д. При цьому відеоспостереження може здійснюватися при низькій освітленості, при впливі високих температур, агресивних середовищ, і в інших випадках, коли присутність людини неможливо або небажано.

   Говорячи про системи відеоспостереження, не можна не згадати і про системи обробки та зберігання зображення, які також пройшли великий шлях від касетних відеомагнітофонів до цифрових пристроїв, здатних стискати відеоряд до компактного розміру і забезпечувати його зберігання протягом багатьох років. Не менш важливі й допоміжні системи, такі як мультиплексори, що дозволяють вести спостереження за багатьма об'єктами на одному екрані, а також системи автоматичного виявлення об'єктів, розпізнавання осіб, номерів машин і т.п.

   Щоб замовити встановлення системи відеоспостереження, Вам необхідно лише набрати один з вказаних на сайті номерів. Ми надамо вам всю необхідну інформацію, проконсультуємо та зробимо всі необхідні розрахунки. Телефонуйте!

Нормативні документи

 

 

 Пожежна сигналізація | Димовидалення | Блискавкозахист 

   Нас знаходять за словами: встановлення відеоспостереження, встановлення сигналізації, відеонагляд, відеоспостереження, камери відеоспостереження купити, камери спостереження, охоронна сигналізація, охоронно-пожежна сигналізація, охоронні системи, пожежна сигналізація, протипожежна сигналізація, системи відеонагляду, системи відеоспостереження, системи відеоспостереження купити.

 

Безпека перш за все!

Безпека-перш за все!  Наше завдання зробити цей світ безпечнішим для Вас та Ваших оточуючих. Компанія ТОВ Брама НТБ виконає всі види протипожежних послуг будь-якого об’єму та рівня складності у найкоротший термін та за найнижчими цінами.  

Зателефонувати

normatyvni-dokymenty

Встановлення систем пожежної безпеки і відеонагляду ЗАМОВИТИ

Про компанію

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БРАМА НТБ» працює на ринку України з надання послуг з пожежної безпеки з 2012 року. За цей короткий термін Ми зарекомендували себе , як професіонали у даній сфері. Команда кваліфікованих та досвідчених спеціалістів блискавично нададуть консультацію, та вирішать питання любої складності по нашій специфіці роботи.

Ліцензії і дозволи

Наша Адреса

м. Київ

вул. Ольжича, 18/22

+38 044 500 49 08

+38 067 838 22 96

+38 050 192 10 23

+38 067 510 64 83

facebook

+38 067 798 55 28