Відкрити Закрити

Довірте пожежну безпеку професіоналам!

   Системи димовидалення

  Компанія Брама НТБ виконує комплекс робіт з проектування, розрахунку, встановлення та монтажу систем димовидалення в будівлях різного типу призначення. Автоматика системи димовидалення вбудовується в систему пожежогасіння і підвищує рівень пожежної безпеки приміщень.

   Ми готові Вам запропонувати свої послуги в галузі проектування та монтажу систем димовидалення. Для успішної співпраці необхідно лише здійснити ряд простих операцій:

• Надіслати нам заявку, після чого наш менеджер зв'яжеться з Вами для подальшої роботи;
• Ми допоможемо Вам скласти проект з організації системи димовидалення, який буде відповідати умовам роботи вашого об'єкту;
• Якщо у Вас вже є готовий план, то його необхідно передати нашому фахівцеві для складання комерційної пропозиції;

   Наш фахівець здійснить безкоштовний виїзд на Ваш об'єкт для збору та підготовки всієї необхідної інформації. Якщо об'єкт має віддалене розташування, то потрібно заздалегідь домовитися про оплату всіх транспортних витрат і витрат на проживання.
   Коли отримана вся потрібна інформація по об'єкту, ми починаємо підготовку комерційної пропозиції щодо проектування та встановлення системи димовидалення на Вашому об'єкті. В ньому будуть відзначені наступні важливі пункти для успішної роботи: повний список необхідного обладнання та автоматики для монтажу системи димовидалення, розрахунковий список витрат за виконання всіх робіт по встановленню згідно накладних, в яких вказана вартість обладнання та всі технічні вимоги по споживанню електроенергії.

 

Вогнезахисна обробка | Системи відеоспостереження | Вогнегасники купити 

Нас знаходя за словами: дымоудаление киев, огнезащита дерева киев, огнезащита ткани киев, огнезащита декораций киев, огнезащитная обработка ткани киев, огнезащитная обработка дерева киев, огнезащитная обработка декораций киев, пожарные учения киев, удостоверения киев, удостоверения пожарных учений киев,

 

Безпека перш за все!

Безпека-перш за все!  Наше завдання зробити цей світ безпечнішим для Вас та Ваших оточуючих. Компанія ТОВ Брама НТБ виконає всі види протипожежних послуг будь-якого об’єму та рівня складності у найкоротший термін та за найнижчими цінами.  

Зателефонувати

normatyvni-dokymenty

Встановлення систем пожежної безпеки і відеонагляду ЗАМОВИТИ

Про компанію

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БРАМА НТБ» працює на ринку України з надання послуг з пожежної безпеки з 2012 року. За цей короткий термін Ми зарекомендували себе , як професіонали у даній сфері. Команда кваліфікованих та досвідчених спеціалістів блискавично нададуть консультацію, та вирішать питання любої складності по нашій специфіці роботи.

Ліцензії і дозволи

Наша Адреса

м. Київ

вул. Ольжича, 18/22

+38 044 500 49 08

+38 067 838 22 96

+38 050 192 10 23

+38 067 510 64 83

facebook

+38 067 798 55 28