Відкрити Закрити

Довірте пожежну безпеку професіоналам!

Пожежі треба попереджати і недопускати. Ми Вам допоможемо!Замовити

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

 Однією з послуг компанії "БРАМА_НТБ" є проектування АПС. В цьому ж матеріалі ми хочемо більш детально рогзлянуті, для чого саме призначені автоматичні пожежні сигналізації. 

Автоматична пожежна сигналізація (АПС) призначена для:

  • виявлення ознак пожежі на ранній стадії (дим, вогонь, чадний газ) за допомогою датчиків пожежної сигналізації.
  • передачі сигналу тривоги на пост охорони або пульт централізованого спостереження (ПЦС). При наявності відеокамер (системи відеоспостереження) можна побачити реальну обстановку в тій частині приміщення, де спрацювали пожежні датчики. Це може зберегти дорогоцінні секунди в разі виникнення реальної пожежі або виключити паніку в разі помилкової тривоги.
  • інформування людей про пожежу та управління евакуацією (система оповіщення та управління евакуацією СОУЕ). СОУЕ призначена для своєчасного інформування людей при виникненні пожежі або іншої надзвичайної ситуації та управління евакуацією. При цьому головне завдання уникнути виникнення паніки і тисняви, коли люди можуть просто розтоптати один одного в натовпі.
  • розблокування системи контролю та управління доступом (СКУД). При виникненні пожежі необхідно відкрити всі двері і турнікети для безперешкодного евакуації людей з палаючої будівлі. Для цього АПС передає керуючий сигнал на розблокування системи контролю та управління доступом;
  • автоматичного повернення ліфтів на 1-й поверх і відкриття дверей ліфтів. У разі пожежі необхідно виключити користування ліфтом через загрозу задимлення шахти. Евакуація при цьому повинна відбуватися по незадимлюваних сходових клітках;
  • включення вентиляторів для нагнітання надлишкового тиску, щоб не допустити проникнення диму з приміщень в холи і на сходові клітки (система для створення підпору повітря в сходових клітках на шляхах евакуації);
  • включення системи автоматичного пожежогасіння. АПС дає керуючий сигнал для включення пожежогасіння.


Щоб замовити послугу проектування АПС, достатньо зателефонуваті за вказаніми на сайті телефонами - наші спеціалісти нададуть вам усі необхідні консультації.

Наші телефони: +38 044 500 49 08 +38 067 912 32 56

ikonka

Команда професіоналів

В компанії працюють професіонали з великим досвідом роботи.

ikonka

Вигідні ціни

Ми пропонуємо найвигідніші цінові пропозиції для наших клієнтів.

ikonka

Сервісне обслуговування

Послуги з технічного обслуговування на все встановлене нами обладнання.

ikonka

Якісне обладнання

Ми реалізуємо та встановлюємо тільки найкраще обладнання.

Встановлення систем пожежної безпеки і відеонагляду ЗАМОВИТИ

Про компанію

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БРАМА НТБ» працює на ринку України з надання послуг з пожежної безпеки з 2012 року. За цей короткий термін Ми зарекомендували себе , як професіонали у даній сфері. Команда кваліфікованих та досвідчених спеціалістів блискавично нададуть консультацію, та вирішать питання любої складності по нашій специфіці роботи.

Ліцензії і дозволи

Наша Адреса

м. Київ

вул. Ольжича, 18/22

+38 044 500 49 08

+38 067 838 22 96

+38 050 192 10 23

+38 067 510 64 83

facebook

+38 067 798 55 28