Відкрити Закрити

Довірте пожежну безпеку професіоналам!

Пожежі треба попереджати і недопускати. Ми Вам допоможемо!Замовити

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Адресно-аналогова пожежна сигналізація. Що це таке, та в чому відмінність від усіх інших систем пожежної сигналізації. В цьому материалі ми розглянемо будемо розглядати це питання.

Системи пожежної сигналізації діляться на три класи: неадресні системи, адресні і адресно-аналогові пожежні системи. Головна їхня відмінність це метод, за яким система приймає рішення про тривожну ситуацію, тобто про пожежу. У системах неадресних і адресних це рішення приймається безпосередньо самими встановленими пожежними сповіщувачами і потім тривожний сигнал передається на приймально-контрольний обладнання. І вже на підставі це сигналу з сповіщувача включається система пожежогасіння.

Спроби виявити загоряння на ранній стадії шляхом зниження порогів чутливості точкових димових сповіщувачів зазвичай призводять до помилкових спрацьовувань пожежної сигналізації і хибним пусків систем пожежогасіння. Постійний пошук компромісу між раннім виявленням і хибним пуском.

В адресно-аналогових системах принцип прийняття рішення про виникнення пожежі зовсім інший. На приймально-контрольне обладнання передається значення контрольованого сповіщувачем параметра (температура, задимленість в приміщенні). Головне обладнання постійно відстежує стан навколишнього середовища в усіх приміщеннях будівлі і відстежує динаміку зміни зазначених параметрів. І вже на підставі цих даних приймає рішення не тільки про формування сигналу «Пожежа», а й сигналу «Попередження». Тобто адресно-аналогова система пожежної сигналізації побудована на ухваленні рішення про тривогу не окремими пожежними датчиками, а приймально-контрольним обладнанням на основі динаміки зміни даних, що надходять з сповіщувачів.

Адресно-аналогові системи, постійно контролюючи стан середовища в приміщенні, негайно виявляють почалося зміна температури або задимленість і видають черговому застережливий сигнал.

Раннє виявлення пожежі дозволяє своєчасно евакуювати людей ще на початковій стадії пожежі і провести запуск автоматичної установки пожежогасіння. Попутно вирішується так само ряд важливих завдань, наприклад контроль працездатності сповіщувачів. Так, в адресно-аналогової системі в принципі не може бути несправного сповіщувача, що не виявленого приймально-контрольним приладом, так як весь час сповіщувач повинен передавати певний сигнал. Якщо до цього додати потужну самодіагностику самих сповіщувачів, автоматичну компенсацію запиленості та виявлення запилених димових сповіщувачів, то стає очевидним, що ці чинники тільки підвищують ефективність адресно-аналогових систем.

Якщо ві хочете замовити встановлення пожежної сигналізації, тоді звертайтесь за телефонами, вказаними нижче. Специалісти компанії "БРАМА_НТБ" нададуть вам професійну консультацію та допоможуть у виборі.

+38 044 500 49 08
+38 067 912 32 56

ikonka

Команда професіоналів

В компанії працюють професіонали з великим досвідом роботи.

ikonka

Вигідні ціни

Ми пропонуємо найвигідніші цінові пропозиції для наших клієнтів.

ikonka

Сервісне обслуговування

Послуги з технічного обслуговування на все встановлене нами обладнання.

ikonka

Якісне обладнання

Ми реалізуємо та встановлюємо тільки найкраще обладнання.

Встановлення систем пожежної безпеки і відеонагляду ЗАМОВИТИ

Про компанію

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БРАМА НТБ» працює на ринку України з надання послуг з пожежної безпеки з 2012 року. За цей короткий термін Ми зарекомендували себе , як професіонали у даній сфері. Команда кваліфікованих та досвідчених спеціалістів блискавично нададуть консультацію, та вирішать питання любої складності по нашій специфіці роботи.

Ліцензії і дозволи

Наша Адреса

м. Київ

вул. Ольжича, 18/22

+38 044 500 49 08

+38 067 838 22 96

+38 050 192 10 23

+38 067 510 64 83

facebook

+38 067 798 55 28