Відкрити Закрити

Довірте пожежну безпеку професіоналам!

Пожежі треба попереджати і недопускати. Ми Вам допоможемо!Замовити

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Щоб зрозуміти, що таке система пожежної сигналізації, потрібно візначити Які основні завдання вона виконує. На данній момент саме головне завдання системи пожежної сигналізації це раннє виявлення осередку загорання за допомогою пожежних сповіщувачів, а також своечасна передача відповідних сигналів на засоби пожежної автоматики. До цих засобів відносяться установки автоматичного пожежогасіння, димовидалення, аварійне оповіщення, також кнопки ручних пожежних сповіщувачів та пристрої керування вентиляцією.


Державні нормативні документи з пожежної безпеки строго регламентують перелік будівель і споруд, які підлягають оснащенню автоматичною сигализацією.


Усі системи автоматичної пожежної сигналізації поділяються на кілька основних видів. Це безадресні, адресні і адресно-аналогові. У найефективніших адресно-аналогових системах пожежні сповіщувачі по суті представляють собою димові датчики, які періодично за запитом приймально-контрольного приладу (ПКП) повідомляють йому код значення контрольованого параметра: температури або оптичної щільності середовища. Величина і значення цих параметрів аналізуються адресно-аналоговим ПКП. Пороги спрацьовування встановлюються в ПСП і адаптуються до кожного приміщення і змінюються в залежності від часу доби, днів тижня і т.д. Одночасно аналізується і працездатності сповіщувачів, при падінні чутливості формується сигнал про несправність, при запиленні - про технічне обслуговування, ПКП може прогнозувати терміни чищення кожного димового або комбінованого сповіщувача.


Для вирішення завдання побудови системи безпеки слід позначити основні етапи. Для цього необхідно визначити:
що захищати (об'єкт);
від чого захищати (погрози);
як і якими методами (кошти).


Сьогодні пожежна безпека усіх сучасних будинків, це завдання, яке потрібно вирішувати у комплексі різних заходів, спрямованих на виконання правил і норм пожежної безпеки, з метою запобігання пожежі, а такж їх виявлення та вжиття заходів щодо гасіння.

Дуже важливу роль у вирішенні цього завдання відіграє обладнання вибухопожежонебезпечних приміщень автоматичними установками пожежної сигналізації та пожежогасіння.


Компанія "БРАМА НТБ" надає усі необхідні для цього послуги: проектування автоматичних пожежних систем, встановлення системи пожежної сигналізації. Ми маємо усі відповідні ліцензії для проведення робіт з пожежної безпеки та встановлення систем протипожежної безпеки.


Причини пожеж, засоби їх запобігання та методи гасіння широко відомі, але пожежі трапляються (і як показує статистика - нерідко), ними наноситься значний матеріальний збиток, внаслідок пожеж гинуть люди. Щоб локалізувати пожежу, як можна швидше ліквідувати його, необхідно скоротити час виявлення вогнища спалаху і передачі повідомлення в пожежну охорону, для чого успішно застосовуються засоби автоматики.
Основними інформативними факторами пожежі для систем пожежної сигналізації є тепло, дим, електромагнітне випромінювання полум'я або тліючих вогнищ, газоподібні продукти горіння.

Автоматичні пожежні сповіщувачі, які здійснюють контроль параметрів, що характеризують зазначені фактори, відповідно поділяються на теплові, димові, світлові, газові і комбіновані. До складу автоматичної СПС можуть входити ручні пожежні сповіщувачі, які відтворюють сигнал про загоряння при приведенні їх в дію людиною, які виявили загоряння.


За електроживлення пожежні сповіщувачі ділять на активні, які отримують живлення від пожежного шлейфу або від інших джерел живлення, і пасивні, не потребуючі харчування. Передача тривожного сповіщення здійснюється, як правило, зміною електричних характеристик сповіщувача.


Найбільшого поширення в автоматичних системах пожежної сигналізації отримали теплові і димові пожежні сповіщувачі. Це пояснюється як специфікою початкової фази процесу горіння більшості пожежонебезпечних речовин, так і відносною простотою схем і конструктивних рішень.


Теплові сповіщувачі ділять за способом визначення факторів пожежі на: максимальні - що спрацьовують при досягненні порогового значення температури; диференціальні - спрацьовують при досягненні швидкості наростання температури порогового значення.

 

ikonka

Команда професіоналів

В компанії працюють професіонали з великим досвідом роботи.

ikonka

Вигідні ціни

Ми пропонуємо найвигідніші цінові пропозиції для наших клієнтів.

ikonka

Сервісне обслуговування

Послуги з технічного обслуговування на все встановлене нами обладнання.

ikonka

Якісне обладнання

Ми реалізуємо та встановлюємо тільки найкраще обладнання.

Встановлення систем пожежної безпеки і відеонагляду ЗАМОВИТИ

Про компанію

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БРАМА НТБ» працює на ринку України з надання послуг з пожежної безпеки з 2012 року. За цей короткий термін Ми зарекомендували себе , як професіонали у даній сфері. Команда кваліфікованих та досвідчених спеціалістів блискавично нададуть консультацію, та вирішать питання любої складності по нашій специфіці роботи.

Ліцензії і дозволи

Наша Адреса

м. Київ

вул. Ольжича, 18/22

+38 044 500 49 08

+38 067 838 22 96

+38 050 192 10 23

+38 067 510 64 83

facebook

+38 067 798 55 28