Відкрити Закрити

Довірте пожежну безпеку професіоналам!

Пожежі треба попереджати і недопускати. Ми Вам допоможемо!Замовити

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

Однією з основних послуг, які надає ООО "БРАМА НТБ" є вогнезахисна обробка деревини. І зараз ми розкажемо, що це таке, як проходить, а також що в себе включає вогнезахисна обробка дерева.
Вогнезахист деревини вельми дуже широко і часто застосовується в практиці будівництва. І чим далі, тим більше, тому що стандарти безпеки змінюються. Вогнезахисні засоби для дерева дуже різні, але призначені всі вони для того, щоб якомога більше знизити пожежну небезпеку конструкцій з деевини, а також матеріалів і виробів на її основі.

При вогнезахисту деревини покриття її повинне перешкоджати надходженню кисню.


Що таке вогнезахист деревини?

Під поняттям вогнезахисту деревини розуміється поверхнева обробка (нанесення на поверхню деревини спеціальних складів щоб утворити вогнезахисній шар), а також це глибоке просочення під тиском, при якому досягається введення антипіренів в глиб деревини.

Також, до ефективних способів вогнезахисту деревини, що переводять її до важкогорючого стану, відноситься глибоке просочення антипіренами (водними розчинами вогнезахиснихсолей) з поглинанням не менше 66 кг /м3 солей. Вогнезахисний ефект дає те, що при нагріванні розкладається не лише деревина, але і вогнезахисні солі, які, поєднуючись, утворюють негорючі сполуки і зменшують кількість виділюваних горючихпродуктів розкладання деревини.

У вогнезахисної техніці існує декілька способів вогнезахисту деревини, які різняться за механізмом вогнезахисного ефекту: вогнезахисні фарби, вогнезахисні обмазки і вогнезахисне просочення.

Пасти і обмазки поряд з просочувальними складами використовуються для вогнезахисту деревини досить давно. В даний час розроблений ряд вітчизняних вогнезахисних покриттів на сілікофосфатном сполучному аборідкому склі з використанням мінеральних наповнювачів і відходів різних виробничі процесів. Ці склади доступні, оскільки виготовляються вітчизняними виробниками з дешевої сировини за простою технологією, вони дозволяють створювати на захищаєтьсяповерхні шар покриття, що забезпечує більш високу вогнезахисну ефективність, ніж інші засоби вогнезахисту.

Якість вогнезахисної обробки дерев'яних конструкцій просочувальними складами перевіряється візуально для виявлення необроблених місць, пошкоджень поверхневого шару деревини і по горючості стружки.

Сьогодні з'являються нові вогнезахисні склади, які прудко займають на внутрішньому ринку стійке положення. Також, суттєво зросла кількість вогнезахисних складів зарубіжного виробництва, зареєстровано значне число нових організацій, які здійснюють діяльність в області вогнезахисту деревини.
Наша компанія вже не перший рік працює в сфері вогнезахисту деревини, металевих конструкцій і матеріалів. Ми маємо великий досвід, напрацьований роками, а також штат кваліфікованих працівників.
Щоб замовити послуги вогнезахисту деревини, достатьо лише зателефонувати за вказаними на сайті телефонами - наші менеджери нададуть вам професійну консультацію, а наші спеціалісти швидко та профессійно виконають ваше замовлення.

 

 

 ****************************************************************************************

огнезащитная обработка, огнезащитная обработка дерева, огнезащита, огнезащита деревянных конструкций, огнезащита металла, 

ikonka

Команда професіоналів

В компанії працюють професіонали з великим досвідом роботи.

ikonka

Вигідні ціни

Ми пропонуємо найвигідніші цінові пропозиції для наших клієнтів.

ikonka

Сервісне обслуговування

Послуги з технічного обслуговування на все встановлене нами обладнання.

ikonka

Якісне обладнання

Ми реалізуємо та встановлюємо тільки найкраще обладнання.

Встановлення систем пожежної безпеки і відеонагляду ЗАМОВИТИ

Про компанію

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БРАМА НТБ» працює на ринку України з надання послуг з пожежної безпеки з 2012 року. За цей короткий термін Ми зарекомендували себе , як професіонали у даній сфері. Команда кваліфікованих та досвідчених спеціалістів блискавично нададуть консультацію, та вирішать питання любої складності по нашій специфіці роботи.

Ліцензії і дозволи

Наша Адреса

м. Київ

вул. Ольжича, 18/22

+38 044 500 49 08

+38 067 838 22 96

+38 050 192 10 23

+38 067 510 64 83

facebook

+38 067 798 55 28