Відкрити Закрити

Довірте пожежну безпеку професіоналам!

Пожежі треба попереджати і недопускати. Ми Вам допоможемо!Замовити

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

У виробництві стропильних систем переважає деревина, яка славиться міцністю і легкістю в обробці. Тим часом покрівля є дуже слабкою до дії вогню. Деревина - горючий і легковоспламенімий матеріал, який піддається швидкому гниттю. А значить, вогнезахисна обробка горищних приміщень та покрівлі є однією з найголовніших завдань у забезпеченні тривалого терміну експлуатації покрівлі. 

Способи і матеріали вогнезахисної обробки
Вогнезахисна обробка дерев'яних конструкцій покрівлі виконується двома способами:
• конструктивні способи - обшивка теплоізоляційним покриттям, застосування екранів і вогнестійких перегородок;
• вогнезахисна обробка деревини - поверхнева або глибока просочення дерева вогнезахисними складами, які володіють перешкоджають або уповільнюють процес горіння, займання якостями. 

 

Завдання вогнезахисних матеріалів складається з:
1. підвищення стійкості до займання;
2. обмеження меж поширення вогню;
3. зниження утворення диму і виділення токсичних газів.

Під час пожежі несучі конструкції з металу можуть деформуватися, що може призвести до обвалення будівлі. Тому вогнезахисна обробка покрівлі необхідна, особливо в багатолюдних будівлях: вокзали, склади, стадіони, торгові центри.
На металеві конструкції наносять спеціальну штукатурку або спучуються фарби. Склади при оштукатурюванні створюють на металі теплоизолирующий шар, який перешкоджає швидкому нагріву, таким чином, конструкція довгий час не втрачає своїх несучих властивостей.

Обробка покрівлі вогнезахисним складом: лаками, фарбами, просоченнями та іншими засобами захисту відбувається залежно від виду поверхні. Захисні склади повинні відповідати ступеню вогнестійкості покрівельного покриття і здатності підтримувати вогонь. Приміром, натуральна черепиця під час пожежі димить і розтріскується. Бітумно-полімерні покриття для покрівлі, мають підвищену горючістю, плавлячи і спалюючи знаходяться поруч матеріали.

Вогнезахисна обробка покрівлі проводиться поетапно. Робота по захисту від вогню починається з проекту, прийняття роботи і завершується виконанням і контролем якості робіт на етапах. Компанія "БРАМ-НТБ" мае кваліфікованих спеціалістів та відповідню ліцензію на виконання такого роду діяльності.
Перед проектуванням проводиться обстеження будівлі, яка включає оцінку, заміри та шляхи створення необхідного пожежобезпечного покриття.
Об'єктами обстеження стають горища, мансарди і каркасні деталі покрівлі, а також металеві конструкції, споруджені для стійкості та несучої здатності покрівлі. 

Для необхідних консультацій звертайтеся за телефонами, вказаними на сайті та на сторінці Контакти.

 

 

****************************************************************************************

 

 

 

огнезащитная обработка, огнезащитная обработка дерева, огнезащита, огнезащита деревянных конструкций, огнезащита металла, 

 

ikonka

Команда професіоналів

В компанії працюють професіонали з великим досвідом роботи.

ikonka

Вигідні ціни

Ми пропонуємо найвигідніші цінові пропозиції для наших клієнтів.

ikonka

Сервісне обслуговування

Послуги з технічного обслуговування на все встановлене нами обладнання.

ikonka

Якісне обладнання

Ми реалізуємо та встановлюємо тільки найкраще обладнання.

Встановлення систем пожежної безпеки і відеонагляду ЗАМОВИТИ

Про компанію

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БРАМА НТБ» працює на ринку України з надання послуг з пожежної безпеки з 2012 року. За цей короткий термін Ми зарекомендували себе , як професіонали у даній сфері. Команда кваліфікованих та досвідчених спеціалістів блискавично нададуть консультацію, та вирішать питання любої складності по нашій специфіці роботи.

Ліцензії і дозволи

Наша Адреса

м. Київ

вул. Ольжича, 18/22

+38 044 500 49 08

+38 067 838 22 96

+38 050 192 10 23

+38 067 510 64 83

facebook

+38 067 798 55 28