Відкрити Закрити

Довірте пожежну безпеку професіоналам!

Пожежі треба попереджати і недопускати. Ми Вам допоможемо!Замовити

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

  Зазвичай, у металів дуже вісока чутливість до дії вогню і високих температур. Металл швидко нагрівається, і його властивості міцності зменшуються, ще й доволі шдвидко під дією вогню.

  В залежності від того, яка товщина елементів перетину та діючих напружностей, межа вогнестійкості металевих конструкцій становить від 0,1 до 0,4 год. Хоча мінімально необхідні значення межі вогнестійкості для основних будівельних та металевих конструкцій повинні бути від 0,5 і до 2,5 год, в залежності від того, який степень вогнестійкості самого будинку і типу конструкції.

  Ми надаємо послуги с вогнезахисту металевих конструкцій, а тому наша основна задача полягає в тому, щб створити теплоізолюючі екрани на поверхні елементів конструкцій, які будуть витримувати високі температури, а також дію вогню на металл. Сам захисний екран сповільнює нагрівання металу, й дає змогу конструкції зберігати свої функції протягм заданого часу під час пожежі.

  Вогнезахисну обробку металевих конструкцій здійснюють як традиційними методами (обетонювання, оштукатурювання цементно-пісочними розчинами, використання цегельної кладки), так і за допомогою нових, вже сучасних, методів, ща засновані на механізованому нанесенні полегшених матеріалів і легких заповнювачів – спученого перліту й вермикуліту, мінерального волокна, які мають високі теплоізоляційні властивості або основані на використанні плитних і листових теплоізоляційних матеріалів (гіпсокартонних і гіпсоволокнистих листів).

  Сучасні методи вогнезахисту металоконструкцій включають в себе використання:

· вогнезахисного покриття із гранульованого мінерального волокна, рідкого скла, цементу й ін.;
· фарб, що спучуються, які являють собою складні системи органічних і неорганічних компонентів.

  Вогнезахисна дія цих фарб заснована на спучуванні нанесеного складу при температурах 170-200С° і утворенні пористого теплоізолюючого шару, товщина якого становить кілька сантиметрів.

  Залежно від того, яка товщини шару штукатурного складу, полегшеного покриття, конструктивних вогнезахисних листів і плит забезпечується межа вогнестійкості сталевих конструкцій від 0,75 до 2,5 год. Фарби, що спучуються, використовуються для вогнезахисту сталевих конструкцій протягом 0, 75-1,5 год. Забезпечення межі вогнестійкості сталевих конструкцій 0,5 год досягається тим, що збільшується їхня масивність за рахунок збільшення розміру перетинів.

   Вогнезахисная обробка металлоконструкцій, це одна із послуг, які пропонує компанія БРАМА НТБ. На данній момент ми оснащені всім необхідним обладнанням, та маємо кваліфікованих працівників, тому завжди гарантуємо вісоку якість роботи за помірну ціну.

Щоб замовити вогнезахист металевих конструкцій,необхідно зателефонувати за вказаними на сайті телефонами. Наші сепціалісти нададуть кваліфіковану консультація, та проведуть вогнезахисну обробку конструкцій з металу.

********************************************************************************************************************************

огнезащитная обработка, огнезащитная обработка дерева, огнезащита, огнезащита деревянных конструкций, огнезащита металла, 

ikonka

Команда професіоналів

В компанії працюють професіонали з великим досвідом роботи.

ikonka

Вигідні ціни

Ми пропонуємо найвигідніші цінові пропозиції для наших клієнтів.

ikonka

Сервісне обслуговування

Послуги з технічного обслуговування на все встановлене нами обладнання.

ikonka

Якісне обладнання

Ми реалізуємо та встановлюємо тільки найкраще обладнання.

Встановлення систем пожежної безпеки і відеонагляду ЗАМОВИТИ

Про компанію

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БРАМА НТБ» працює на ринку України з надання послуг з пожежної безпеки з 2012 року. За цей короткий термін Ми зарекомендували себе , як професіонали у даній сфері. Команда кваліфікованих та досвідчених спеціалістів блискавично нададуть консультацію, та вирішать питання любої складності по нашій специфіці роботи.

Ліцензії і дозволи

Наша Адреса

м. Київ

вул. Ольжича, 18/22

+38 044 500 49 08

+38 067 838 22 96

+38 050 192 10 23

+38 067 510 64 83

facebook

+38 067 798 55 28