Відкрити Закрити

Довірте пожежну безпеку професіоналам!

Пожежі треба попереджати і недопускати. Ми Вам допоможемо!Замовити

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

   Що таке замір опору ізоляції та навіщо взагалі проводять вимірювання опору ізоляції - в цьому матеріалі ми розглянемо всі ці питання. 

   Професійний та кваліфікований замір опору ізоляції це вимірюванні опору ізоляційного електропроводки і місць з'єднань електричної лінії. Від того, який стан має електропроводка напряму залежать втрати електроструму. А в зонах з поганою ізоляцією проходить виток з електричної системи. Також, від стану ізоляції електричної проводки залежить і безпека людей, та те, як довго і без аварій буде функціонувати система. vymiryvannja-opory-izolacii

  Вимірювання опору ізоляції електропроводки із застосуванням особливих методів, а також апаратури необхідно проводити з певною частотою на всіх електролініях і електромережах. Тільки так можна заздалегідь визначити наскільки зношена електроізоляція та її властивості. У цьому випадку проводять вимірювання опору ізоляції проводу щодо решти заземлених проводок. Коли замір дасть негативний результат, тоді здійснюється замір опору ізоляції всіх проводів окремо від землі, а також щодо сусідніх проводок. Заміри опору ізоляції, періодичність при яких передбачається, є така:

  • шість вимірів для 3-дротяних мереж;
  • чотири і десять - щодо 4-проводових;
  • п'ять і п'ятнадцять - щодо 5-дротяних. 

  Якщо електрична експлуатована проводка має ізоляційне опір менше 1 МОм, то висновок про її придатності ставиться після закінчення перевірок змінним струмом, який має промислову частоту 1 кВ.
Приймально-здавальні вимірювання

  Такі само виміри опору ізоляції здійснюються по закінченні всіх електромонтажних робіт. Складається технічний звіт відповідно до проведених випробуваннь, і він є частиною комплекту документів та необхідний для введення в експлуатацію електричної установки.

Регулярні вимірювання опору ізоляції

   Регулярні вимірювання опорів ізоляції і пристроїв, що мають заземлювальний призначення і т. д. необхідні у відповідності з вимогами контролюючих органів (енергонагляд, пожежний нагляд, санітарно-епідемічний нагляд). Термін між періодичними перевірками опору ізоляції залежить від виду установки, які умови експлуатації, і звичайно, від вимог нормативних документів.

Профілактичні електровимірювання

   Проведення замірів опору ізоляції з профілактичною метою здійснюються для виявлення несправного або не відповідаючого нормам і правилам експлуатації електричних установок. Таке вимірювання опору ізоляції виконується для того, щоб запобігти випадкам травмування працівника, загоряння електричних проводів.

Кваліфіковані заміри опору ізоляції

   Кваліфіковані заміри здійснюються за допомогою спеціальної апаратури - мегаомметра і безпосередньо фахівцями, що має відповідний дозвільний документ для проведення таких вимірювальних робіт. Число вимірів залежить від кількості електричних проводів у електролінії - від п'яти до п'ятнадцяти разів. Результатом вимірювання опору ізоляції є коефіцієнти, про які говорили вище, а від значення цих коефіцієнтів залежить прийняте рішення про можливість використання ізоляційного матеріалу або його заміну. Під час здійснення вимірювань електросистеми складаюсть технічний звіт по визначеній формі (у тому числі і протокол вимірювання опору ізоляції).

Вимірювання (замір) опору ізоляції кабелю

   Такі виміри проводяться на всіх групових розподільних мережах. Здійснення випробувань по вимірюванню ізоляційного матеріалу проводиться виключно з дотриманням існуючих правил по техніці безпеки.

   Затверджені заміри опору ізоляції, періодичність яких у відповідності з нормативними документами передбачається раз в 3 роки, не виключають здійснення таких перевірок частіше - завжди є можливість того, що виникнуть ситуації, які вплинуть на роботу усієї системи, або якоїсь її частини. Відповідно до спеціальних встановлених документів і проводяться заміри опору ізоляції. Нормативні документи, чинні на сучасному етапі, визначають технічні норми, які треба використовувати проводячи подібні роботи. Діючі технічні норми визначають таку періодичність проведення випробувальних робіт, які передбачають заміри опору ізоляції (нормативні документи - ПТЭЭП та ін.):

  • щорічно - на крані і ліфті;
  • раз на три роки - на електричній проводці (в тому числі і освітлювальна лінія);
  • кожен рік - у приміщеннях, що належать до небезпечних і на зовнішній установці;
  • кожен рік на електричних плитах стаціонарного типу.

   Компанія "Брама-НТБ" проводить має всю необхідну дозвільну документацію та кваліфікованих співробітників для того, щоб проводити замір опору ізоляції. Щоб замовити вимірювання опору ізоляції звертайтеся за вказаними на сайті телефонами - ми вас проконсультуємо, надамо всю необхідну документацію та виконаємо вказаний об`єм робіт.

 

ikonka

Команда професіоналів

В компанії працюють професіонали з великим досвідом роботи.

ikonka

Вигідні ціни

Ми пропонуємо найвигідніші цінові пропозиції для наших клієнтів.

ikonka

Сервісне обслуговування

Послуги з технічного обслуговування на все встановлене нами обладнання.

ikonka

Якісне обладнання

Ми реалізуємо та встановлюємо тільки найкраще обладнання.

Встановлення систем пожежної безпеки і відеонагляду ЗАМОВИТИ

Про компанію

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БРАМА НТБ» працює на ринку України з надання послуг з пожежної безпеки з 2012 року. За цей короткий термін Ми зарекомендували себе , як професіонали у даній сфері. Команда кваліфікованих та досвідчених спеціалістів блискавично нададуть консультацію, та вирішать питання любої складності по нашій специфіці роботи.

Ліцензії і дозволи

Наша Адреса

м. Київ

вул. Ольжича, 18/22

+38 044 500 49 08

+38 067 838 22 96

+38 050 192 10 23

+38 067 510 64 83

facebook

+38 067 798 55 28