Відкрити Закрити

Довірте пожежну безпеку професіоналам!

Пожежі треба попереджати і недопускати. Ми Вам допоможемо!Замовити

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

 

   ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БРАМА НТБ» працює на ринку України з надання послуг з пожежної безпеки з 2012 року. За цей короткий термін Ми зарекомендували себе , як професіонали у даній сфері. Команда кваліфікованих та досвідчених спеціалістів блискавично нададуть консультацію, та вирішать питання будь-якої складності по нашій специфіці роботи.

   Ми надаємо послуги з перезарядки вогнегасників, технічного обслуговування, продажу вуглекислотних та порошкових вогнегасників. Кваліфіковані та спеціально навчені спеціалісти швидко та якісно виконають роботи з виміру опору ізоляції, монтажу, технічного обслуговування та вводу в експлуатацію систем пожежної сигналізації та систем управління евакуацією людей, устаткування передавання тривожних сповіщень на об’єктах з будь-яким ступенем ризику.

  Також надаємо послуги з монтажу, перевірці (огляду) та ремонту пристроїв блискавкозахисту, вогнезахисного просочування, поверхневе вогнезахисне обробляння (фарбування штукатурення, обмотування, облицювання) на об’єктах з високим, середнім та незначним ступенем ризику.

   Проектанти з багаторічним стажем виконають проектування систем пожежогасіння, пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей, передавання тривожних сповіщень, пристроїв блискавкозахисту, вогнезахисного обробляння.

    ТОВ Брама НТБ надає послуги з монтажу, технічного обслуговування систем пожежогасіння. Якісно та швидко виконаємо монтаж воріт, дверей, вікон, люків, завіс (екранів), клапанів з нормованою межею вогнестійкості.

   Якість роботи, швидкість виконання замовлень, кваліфікація працівників, а також повна відповідальність за результат виконаної роботи-далеко не повний список переваг нашої компанії, за які нас обирають. Якщо Ви цінуєте свій час, гроші і, перш за все, безпеку - зателефонуйте нам і ми запропонуємо оптимальне рішення щодо підвищення рівня пожежної безпеки на Вашому об’єкті.

 

ikonka

Команда професіоналів

В компанії працюють професіонали з великим досвідом роботи.

ikonka

Вигідні ціни

Ми пропонуємо найвигідніші цінові пропозиції для наших клієнтів.

ikonka

Сервісне обслуговування

Послуги з технічного обслуговування на все встановлене нами обладнання.

ikonka

Якісне обладнання

Ми реалізуємо та встановлюємо тільки найкраще обладнання.

Встановлення систем пожежної безпеки і відеонагляду ЗАМОВИТИ

Про компанію

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БРАМА НТБ» працює на ринку України з надання послуг з пожежної безпеки з 2012 року. За цей короткий термін Ми зарекомендували себе , як професіонали у даній сфері. Команда кваліфікованих та досвідчених спеціалістів блискавично нададуть консультацію, та вирішать питання любої складності по нашій специфіці роботи.

Ліцензії і дозволи

Наша Адреса

м. Київ

вул. Ольжича, 18/22

+38 044 500 49 08

+38 067 798 55 28

+38 050 192 10 23

+38 067 510 64 83

facebook

+38 067 798 55 28